17.9 C
Starachowice
wtorek, 7/07/2020
Strona główna Aktualności PiS - bus zajechał do miasta

PiS – bus zajechał do miasta

Przewodniczący świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości, poseł Krzysztof Lipiec podkreślił, że wsparcie mieszkańców regionu przełożyło się na duże poparcie list wyborczych do Sejmu i Senatu. W powiecie starachowickim zebrano 5 tysięcy podpisów, poinformowano na spotkaniu z mieszkańcami 28  sierpnia br.

– Zarejestrowaliśmy naszą listę do Sejmu, którą poparło 35 tysięcy osób. Listę do Senatu 21 600 osób – mówił ubiegający się o ponowny mandat poselski Krzysztof Lipiec. – Dziękuję mieszkańcom powiatu starachowickiego, którzy złożyli 5 tysięcy podpisów w ciągu tygodnia. Prosimy was o poparcie także podczas wyborów. Od tego zależą losy przyszłej Polski.

W konferencji udział wzięli kandydaci do Sejmu i Senatu z Ziemi Świętokrzyskiej. Obok Krzysztofa Lipca: posłanka Maria Zuba, poseł Marek Kwitek, senator Jarosław Rusiecki, a także nowi kandydaci do parlamentu: Danuta Krępa, Agnieszka Kuś, Dorota Stępień – Zając, Agnieszka Buras oraz Maksymilian Ślusarczyk.

(azab)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 4 zachorowania, 16 ozdrowień w regionie. Wśród zakażonych 2 dziewczynki...

Ministerstwo Zdrowia we wtorkowym (7 lipca) komunikacie potwierdziło 257 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x