Strona główna / W numerze / Budżet Obywatelski – głosowanie trwa, mieszkańcy decydują!

Budżet Obywatelski – głosowanie trwa, mieszkańcy decydują!


  W minionym tygodniu prezydent miasta Marek Materek spotkał się z uczniami starachowickich liceów prezentując idee programu, jakim jest Budżet Obywatelski i zachęcał młodzież do udziału w głosowaniu. Prezydent wymienił projekty, które znalazły się w aktualnej edycji programu, a także przedstawił plany inwestycyjne miasta na najbliższe lata.

Zgłoszone  do Budżetu Obywatelskiego projekty dotyczą m.in. inwestycji drogowych, budowy i remontów chodników, dróg i parkingów, budowy tężni solankowych. Tak jak w roku ubiegłym, do rozdysponowania mamy środki w wysokości 1.200.000 zł. Na każdy z 4 okręgów przypada kwota 300 000 zł.

Przypomnijmy, że w ciągu czterech edycji Budżetu Obywatelskiego Gmina Starachowice zrealizowała lub przeznaczyła do realizacji 86 projektów zgłoszonych przez mieszkańców miasta.

Ostateczne wyniki tegorocznego głosowania poznamy do 20 września. Więcej informacji na stronie: obywatelski.starachowice.eu

 

Spotkanie w I Liceum Ogólnokształcącym
Prezydent miasta Marek Materek spotkał się z uczniami starachowickich liceów prezentując idee programu, jakim jest Budżetu Obywatelskiego i zachęcał młodzież do udziału w głosowaniu
Spotkanie w II Liceum Ogólnokształcącym
Spotkanie w III Liceum Ogólnokształcącym

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *