Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

 

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Będziesz twórczy, energiczny i w dobrym humorze. Poszukasz nowych pomysłów i w rewolucyjny sposób podejdziesz do starych kłopotów. Poczujesz, że twoja kariera przyspiesza i aktywnie powalczysz o to, na czym ci zależy. Odbędziesz bardzo ważną rozmowę. Koniecznie jednak musisz zadbać o zdrowie. Niektórzy z was będą trochę zazdrośni o nowych znajomych drugiej połowy. Niepotrzebnie się denerwują.

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

   Wrócisz do zdrowia oraz wewnętrznej równowagi. Uwolnisz się od targających tobą nerwów oraz od pośpiechu. Zyskasz spokój i przestaniesz się tak denerwować, gdy telefon będzie dzwonił lub milczał. Samotni ruszą na łowy, mogą teraz kogoś ciekawego ustrzelić. Nie przejmuj się tak domowymi porządkami, bo dom to nie muzeum. Częściej spotykaj się z przyjaciółmi, a będziesz mógł liczyć na ich pomoc.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Nie dasz się podejść komuś, kto udaje przyjaciela, a w rzeczywistości myśli tylko o własnych korzyściach. Zdarzą się drobne konflikty o władzę w pracy lub w domu. Bądź twardy i nie rezygnuj z tego, na czym ci zależy. Będziesz teraz potrafił odróżnić wartościowe osoby od tych, które chcą zrobić karierę na twoich plecach. Warto pogodzić się z nieprzyjaciółmi i wyjaśnić nieporozumienia. Czasem krótka rozmowa da więcej niż milczenie.

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Pod koniec tygodnia koniecznie poświęć trochę więcej czasu swojej rodzinie. Dobrze zrobicie, jeśli gdzieś razem pójdziecie lub wyjedziecie i znajdziecie czas na rozmowy o waszej przyszłości. Jest parę niedopowiedzeń, które warto wyjaśnić, problemy lepiej rozwiązać niż przemilczeć. W pracy skupisz się na zadaniach, które nie wymagają pośpiechu. Możesz teraz nauczyć się nowych rzeczy.   

 

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Ważne sprawy przyspieszą i sporo będzie się działo. Nie odkładaj nic na potem, bierz byka za rogi. Będziesz zadowolony, a planety zadbają, abyś nie miał pustego portfela. Tak się złoży, że będzie na kogo wydawać. Dzieci będą się dopominały nowych rzeczy, najbliżsi przypomną, że im coś obiecałeś. Szukaj ofert i podejmuj decyzje, bo dobrze zrobisz, jeśli zaczniesz się uczyć czegoś nowego. Znajdziesz kilka ciekawych przepisów na sukces.

 

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Dojdziesz do wniosku, że trzeba inaczej podzielić obowiązki w domu. Przestaniesz brać wszystko na swoją głowę i niektórym domownikom nie będzie się to podobać. Przeprowadzicie  kilka przykrych rozmów, ale w końcu dojdziecie do porozumienia. Łatwo przekonasz innych, aby zrobili tak, jak chcesz, ale trzeba będzie trochę ustąpić. Uważaj, aby na początku weekendu nie wplątać się w ryzykowną znajomość. Nie pożyczaj pieniędzy.

 

  Waga (24 września – 23 października)

Jeśli będziesz grzecznie stać w kolejce i czekać na swoją kolej, to znowu niewiele dla ciebie zostanie z tego, co chcesz dostać. Na przykład z premii lub pysznego obiadu, który ktoś ugotuje. Odważ się poprosić o nagrodę lub trochę porozpychaj. Cierpliwość nie zawsze bywa nagradzana. W dzień wszyscy czegoś będą od ciebie chcieli. Pomocy, rady lub pożyczki. Na szczęście wieczory będą spokojniejsze i pozwolisz sobie na odpoczynek.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Jesteś towarzyski i wesoły. Planety zadbają, abyś się nie nudził. Przyniosą nowe znajomości i zainteresowania, a także zawodowe sukcesy. Nie unikaj szefa ani obowiązków. Bierz wszystko na klatę, bo mimo niechęci dużo ci się uda zdziałać. W wolnym czasie czeka cię aktywny wypoczynek, poczujesz, że poczyniłeś duży postęp i jesteś bardziej wydolny w wielu dziedzinach. Dasz radę zmierzyć się z najlepszymi.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Planety sprzyjają sukcesom, ale lepiej unikać szybkich, nieprzemyślanych decyzji. Nie daj się zwieść ładnym gadkom o interesie życia i że jeśli zainwestujesz, zyskasz miliony. Życie to nie bajka i nic samo nie przychodzi. Jakaś osoba będzie roznosiła plotki w twoim zawodowym otoczeniu. Lepiej ich nie słuchać i jej unikać. Wszystko w końcu się wyjaśni i wcale nie będzie tak strasznie, jak sobie na początku wyobrażałeś.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Będziesz zapracowany i zabiegany, a jeszcze szef będzie chciał coś w ostatniej chwili, i to nie jeden raz. Wiele będzie zależało od ciebie i od twoich pomysłów, aż przyjdzie moment, gdy poczujesz, że jesteś zbyt obciążony i potrzebujesz odpoczynku. Od tego jest weekend. Nie daj sobie wcisnąć żadnych obowiązków. Pakuj torbę i koniecznie gdzieś wyjedź, oderwij się od codzienności, a wrócisz jak nowo narodzony.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Jeśli na głowę spadnie ci więcej obowiązków niż zwykle, to nie narzekaj, tylko zabieraj się za te najpilniejsze. Reszta może poczekać. Planety w tym tygodniu ułatwią ci zarabianie pieniędzy, więc z pewnością za darmo niczego nie będziesz robić. Uważaj jednak pod koniec tygodnia, bo podczas wędrówek po centrach handlowych pokusy mogą być bardzo silne. Bądź rozsądny i nie zabieraj ze sobą kart kredytowych.   

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Do popołudnia uporasz się z pilnymi sprawami, a wieczory będziesz miał tylko dla siebie i najbliższych. Z pewnością czeka was niejedna wspólna biesiada. Może nawet uda się zorganizować grilla lub ognisko na zakończenie lata. Ogarnie cię wesoły nastrój, poczujesz, że otaczają cię zaufane i wierne ci osoby. Nie musisz liczyć tylko na siebie, bo w każdej chwili możesz znaleźć wsparcie. Teraz wszystko może się zmienić na lepsze.

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *