Strona główna / Informacje sportowe / Pucharowy turniej tenisa

Pucharowy turniej tenisa

Do pucharowej rywalizacji stanęli  w pierwszy weekend września br. nie tylko starachowiccy tenisiści. Przyjechali bowiem zawodnicy z Warszawy, Kielc, Lublina, Puław, Pionek, Ostrowca, Skarżyska – Kamiennej, Jędrzejowa i Radomia.

W kategorii +50 zwyciężył Piotr Hordyjewski (Puławy), który w finale, po bardzo zaciętym pojedynku, pokonał byłego mistrza Polski Tomka Wawrzyniaka (Piaseczno) 6:3,6:3. Trzecie miejsca zajęli: Cezary Jasiak (Starachowice) i Paweł Garnuszek (Kielce), a starachowiczanie: J. Wrona, S. Urban i W. Jaworski zakończyli rywalizację na ćwierćfinałach.

W kategorii open zwyciężył Karol Kusio (Pionki), pokonując Damiana Chabrowskiego (Lublin) 6:2,6:3, natomiast 3. miejsca zajęli: M. Nowak i D. Zapart.