Strona główna / Aktualności / Z pomocą dla Ani

Z pomocą dla Ani

„Podróż do Rumunii miała być spełnieniem naszych marzeń. Romantycznym wypadem, uświetnieniem tego, że już 20 lat jesteśmy małżeństwem… Niestety tragiczny wypadek wywrócił nasze życie do góry nogami.

W podróż wybraliśmy się motocyklem. Piękne widoki, wolność… To szczęście przerwało nam zderzenie z samochodem. Oboje żyjemy i to jest najważniejsze, ale stan mojej żony jest ciężki. Ania przeszła już dwie operacje i przed nią kolejne. Najbardziej ucierpiała jej prawa strona ciała. Ania ma przebite płuco, ale najpoważniejszym urazem jest roztrzaskana miednica.

Teraz Ania jest w szpitalu w Bukareszcie. Chciałbym sprowadzić żonę do Polski. Cały czas na to czekam, ale nie wiem, kiedy to będzie możliwe. W grę wchodzi tylko transport lotniczy, ale jego koszty są ogromne.

Kiedy Ania będzie już w domu, czeka ją bardzo długa rehabilitacja. Ania jest wojowniczką, zawsze była silna i wierzę, że tę walkę też wygra. Żeby tak się stało, potrzebne są środki na leczenie i rehabilitację. Nie jestem teraz w stanie określić potrzebnej kwoty, bo nie wiadomo jeszcze, jak długa będzie jej droga do zdrowia.

Pomóż mi postawić Anię na nogi. Każda złotówka przybliża ją do odzyskania zdrowia i sprawności. Wierzę, że jeszcze kiedyś sama wejdzie na szczyt w swoich ukochanych Bieszczadach.

Robert, mąż”

https://www.siepomaga.pl/ratujemy-anie?fbclid=IwAR3MWVq7kxolKdb31vtFlULMNrbSXJGLdMhFDFPJVZFLLiuXiN-UQ08UWsc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *