Strona główna Bezpieczeństwo Z raportów policyjnych

Z raportów policyjnych

  Nie zachowała ostrożności

 12 września br. po godzinie 11.00 na parkingu jednego z marketów przy ulicy Radomskiej w Starachowicach, kierująca mercedesem 20 – latka (trzeźwa) podczas wykonywania manewru cofania, najprawdopodobniej nie zachowała należytej ostrożności i najechała na przechodzącą 67 – latkę. Piesza z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala.

  Potrącił młodą dziewczynę

W tym samym dniu po godzinie 12.00 na ulicy Sportowej w Starachowicach, kierujący autem marki fiat 20 – letni mężczyzna, podczas cofania autem potrącił 21 – letnią pieszą. Kierowca był trzeźwy, a poszkodowana została przewieziona do miejscowego szpitala.

   Samochód w ogniu

Volkswagen tiguan zapalił się 12 września br. na prywatnej posesji przy ulicy Ostrowieckiej w Starachowicach. Informacja o zdarzeniu do stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach dotarła przed godziną 15.00. Zagrożenie udało się szybko opanować, nikomu nic się nie stało. W działaniach brał udział zastęp starachowickiej jednostki ratowniczo – gaśniczej. Przyczyny i okoliczności zdarzenia badają funkcjonariusze policji.

Pomogli starszej kobiecie

13 września br. po południu, starachowickie służby ratunkowe dostały wezwanie do jednego z bloków przy ulicy Żeromskiego w Starachowicach. W mieszkaniu miała znajdować się kobieta, która prawdopodobnie po upadku nie mogła samodzielnie otworzyć drzwi. Strażacy dostali się do mieszkania, na szczęście kobieta była przytomna. Została jej udzielona pomoc.

      Wypadek drogowy

   13 września br. o godz. 18.00, na terenie parkingu placu targowego w Rudkach, 25-latek kierujący samochodem marki audi A3 (trzeźwy), wykonując manewr cofania potrącił 80-letnią pieszą (trzeźwa) przechodzącą przez parking. W wyniku zdarzenia piesza z obrażeniami ciała przewieziona została do szpitala.

„Fałszywa” opiekunka

13 września br. po godz. 13.00, kobieta w wieku ok. 40 lat, podając się za pracownicę opieki, weszła do mieszkania 82-letniej starachowiczanki i ukradła jej 1600 złotych.

 „Elektryk” w garażu

   Do garażu na terenie działki budowlanej w gminie Brody, ktoś włamał się 13 września po godz. 15.20 i zabrał 500 m przewodu elektrycznego, gniazdka elektryczne, włączniki, uchwyty ścienne oraz inne elementy instalacji elektrycznej. Właściciel oszacował stratę na 2000 złotych.

  Poszkodowani w szpitalu

Dwa samochody osobowe zderzyły się 13 września br. po godz. 11.00 na drodze DK9 w miejscowości Błaziny Dolne. Dwie osoby poszkodowane medycy zabrali do szpitala. Na czas działań ratowniczych droga była zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

 Wjechała w ogrodzenie

   W piątek (13 września) po godz. 17.00 w Rzepinie Kolonii, kobieta jadąca samochodem marki volkswagen golf, chcąc uniknąć zderzenia z drugim autem, najprawdopodobniej straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie. Uskarżała się na bóle i została zabrana do szpitala.

fot. pixabay

(azab)

 

Poprzedni artykułHandlował narkotykami
Następny artykułPowiat bierze kredyt
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x