13.9 C
Starachowice
piątek, 5 czerwca 2020
Strona główna W numerze Uroczyście ślubowali

Uroczyście ślubowali

Uczniowie dziesięciu klas pierwszych Branżowej Szkoły I Stopnia uroczyście złożyli ślubowanie i tym samym zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 3.

Tegoroczną uroczystość – 25 września, poprowadziły Klaudia Wojciechowska i Magdalena Charemska. Reprezentanci klas ślubowali na sztandar szkoły m.in., że staną się godnymi jej tradycji, że będą sumiennie wypełniać obowiązki ucznia oraz szanować  tradycję szkoły.

Ślubowanie było również okazją do wręczenia umów o pracę młodocianym pracownikom,  uczniom klasy I a uczącym się w zawodzie operator obrabiarek skrawających, którzy odbywają praktykę w  firmach współpracujących ze szkołą: Sigmatech, Perfopol i Starpol. Prezesi zakładów pracy wręczyli uroczyście uczniom umowy o pracę i upominki przydatne do nauki.

Po uroczystości ślubowania, w ramach akcji „Sportowe Świętokrzyskie – Europejski Tydzień Sportu 2019”, odbył się mecz w piłkę siatkową nauczyciele kontra uczniowie. Mecz dostarczył wszystkim wielu radosnych wrażeń i emocji.

Dyrektor Mariusz Majewski życzył uczniom celujących ocen

Partnerskie firmy przygotowały upominki

Agnieszka Tomczak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Koronawirus

Koronawirus: od początku epidemii zakażenie potwierdzono u 181 mieszkańców naszego powiatu

W popołudniowym, czwartkowym (4 czerwca) komunikacie poinformowano o 4 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. W naszym regionie odnotowano dziś łącznie 9 zachorowań.  Wśród...