Strona główna / Informacje sportowe / Siatkarze Cerradu gotowi na nowy sezon
Nasi siatkarze ciężko trenują

Siatkarze Cerradu gotowi na nowy sezon

Niebawem wszyscy sympatycy siatkówki ponownie będą mieli okazje emocjonować się występami Cerradu SMS Starachowice w nowym sezonie trzeciej ligi świętokrzyskiej . Wraz z nowym trenerem nasi siatkarze obierają najwyższe cele w tegorocznych rozgrywkach.

W ubiegłym sezonie drużyna Cerradu pokazała bardzo dobry poziom w toczących się pojedynkach z drużynami ze Świętokrzyskiego. Swój debiut w trzeciej lidze nasi siatkarze zakończyli na 4 miejscu ligowej tabeli, wygrywając ostatni mecz z mocnym AZS UJK. Dorobek 9 zwycięstw i 30 zdobytych punktów w poprzednim sezonie napawa optymizmem i pozwala myśleć o najwyższych celach w sezonie 2019/2020.

Kibice starachowickiej drużyny będą mogli już od czwartku 10 października cieszyć się występami siatkarzy pod wodzą nowego trenera, którym został były zawodnik MSS Masłów Piotr Januchta. Dodatkowym wzmocnieniem drużyny jest pojawienie się trenera od przygotowania fizycznego, którym jest prezes i trener lekkoatletycznej KLKS Juventa Kobex Dawid Kubiec. Po ubiegłym sezonie, który był debiutancki dla naszej drużyny na parkietach trzeciej ligi świętokrzyskiej, nasi siatkarze mogą się już doświadczeniem co w połączeniu ze stałą opieka sponsora zapowiada jeszcze wyższy poziom rozgrywek.

W tegorocznych rozgrywkach udział weźmie 9 drużyn. Nasi siatkarze stawią czoła w walce o mistrzostwo takim drużyna jak: hetman Włoszczowa, UKS Wybicki Kielce, AZS UJK Kielce, Czarni Połaniec, GOKiS Waśniów, Siatkarz Staszów oraz debiutujący w lidze Orlicz Suchedniów i Lerko Kielce.

Na inaugurację sezonu w hali przy ulicy Leśnej drużyna Cerradu  zmierzy się z GOKiS Waśniów. Wszystkich kibiców zapraszamy 10 października o godz 19 gdzie starachowiczanie będą walczyć o pierwsze zwycięstwo w trzeciej lidze świętokrzyskiej.

Przypominamy, że wstęp na mecz jest bezpłatny, zatem zachęcamy do wspólnego kibicowania i wspierania chłopaków walczących na siatkarskim parkiecie.

Nowy trener Piotr Januchta.
Nasi siatkarze ciężko trenują

Piotr Latała

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *