18 C
Starachowice
piątek, 25/09/2020
Strona główna Wieści z gmin Złote gody w Wąchocku

Złote gody w Wąchocku

Piękną uroczystość 50 – lecia pożycia małżeńskiego, Jubilaci świętowali w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wąchocku 1 października.

Uroczystości zorganizowane przez burmistrza Wąchocka Jarosława Samelę zgromadziły dostojnych jubilatów, przeżywających swoje rocznice małżeńskie. Gospodarz gminy skierował gratulacje i życzenia drogim małżonkom.  – Świętujecie Państwo pół wieku wspólnej wędrówki przez życie, chwile szczęścia, satysfakcji, sukcesów, radości, a przede wszystkim miłości, która przetrwała tak wiele prób. Powinniśmy uczyć się od Was życia, kochania, oddania i poświęcenia – mówił burmistrz Jarosław Samela, życząc dostojnym Jubilatom przede wszystkim świetnego zdrowia, samopoczucia i pogody ducha.

–  Abyśmy mogli jak najdłużej czerpać siły z Waszego przykładu – dodał.

Medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, odebrało 12 par, świętujących 50 lat wspólnej drogi przez życie: Marta i Mieczysław Kuźdubowie, Zofia i Aleksander Packowie, Wiesława i Stanisław Grabdowie, Zofia i Maciej Szpankowscy, Krystyna i Julian Mindowie, Ida i Stanisław Pająkowie, Elżbieta i Władysław Wojtonowie, Halina i Witold Brzozowscy, Mirosława i Aleksander Bałowie, Maria i Józef Połeciowie, Jadwiga i Henryk Rymarczykowie oraz Bożena i Włodzimierz Magdziarzowie.

Niech Wasza miłość nadal pokonuje wszystkie przeciwności losu – życzy zespół redakcyjny „Gazety Starachowickiej”.

(kik)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: 52 nowe przypadki zakażeń w regionie

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (25 września) komunikacie poinformowało o 1587 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 23 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x