Strona główna / W numerze / Chętnych na dyrektora szpitala nie brakuje
fot. PZOZ Starachowice

Chętnych na dyrektora szpitala nie brakuje

Minął termin składania ofert na objęcie stanowiska dyrektora Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Teraz trwa procedura weryfikacji formalno – prawnej.

Konkurs na stanowisko dyrektora ogłoszono po wrześniowym odwołaniu ze stanowiska Katarzyny Arent – dotychczasowej dyrektor placówki. Kandydaci, obok wymagań związanych z wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, zobligowania byli do przedstawienia koncepcji funkcjonowania i rozwoju Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach na najbliższe 6 lat. Będzie ona omawiana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Postępowanie konkursowe przeprowadza komisja w składzie: Robert Sowula (przewodniczący) oraz członkowie: Izabela Wrona, Piotr Ambroszczyk, Andrzej Sokołowski (lekarz) i wicestarosta Dariusz Dąbrowskim będący przedstawicielem Rady Społecznej PZOZ w Starachowicach.

Na konkurs na dyrektora starachowickiego szpitala wpłynęło 5 ofert. Rozmowy z kandydatami, którzy będą spełniać wymagania, odbędą się najprawdopodobniej 7 listopada br.

(azab)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *