21.7 C
Starachowice
wtorek, 14/07/2020
Strona główna Świętokrzyskie 22-latkowie z narkotykami

22-latkowie z narkotykami

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach zatrzymali w minioną sobotę dwóch 22-latków, podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania garażu, w którym przebywali, mundurowi znaleźli 12 gramów suszu, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako marihuana. Za posiadanie narkotyków ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę kilka minut przed godziną 10:00 funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, patrolując centrum miasta, zauważyli dwóch młodych mężczyzn stojących w jednym z przyblokowych garaży. Mężczyźni na ich widok zaczęli zachowywać się bardzo nerwowo. Mundurowi nabrali podejrzeń i postanowili sprawdzić czy nie mają czegoś na sumieniu. W trakcie rozmowy z 22-latkami podejrzenia mundurowych nabierały mocy, gdyż mężczyźni mówili niespójnie, a na pytania odpowiadali wymijająco. Policjanci postanowili sprawdzić ich odzież  jak również pomieszczenie w którym się znajdowali. Po chwili wszystko już było jasne. W garażu miedzy częściami samochodowymi funkcjonariusze znaleźli, torebkę foliową z suszem roślinnym o wadze 12 gramów, który po wstępnym sprawdzeniu zidentyfikowany został jako marihuana. 22-latkowie zostali zatrzymani, a zabezpieczony susz trafi do badań laboratoryjnych. Za posiadanie środków odurzających ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. AM

Źródło: KWP w Kielcach

Poprzedni artykułPijany z dwójką dzieci w aucie
Następny artykułIgor Czarnota
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Coraz mniej zakażeń

W województwie świętokrzyskim odnotowano tylko 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach są to: starsza kobieta...
0
Dodaj komentarzx
()
x