17.8 C
Starachowice
wtorek, 4/08/2020
Strona główna Świętokrzyskie Pijany z dwójką dzieci w aucie

Pijany z dwójką dzieci w aucie

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 25-latek zatrzymany wczoraj do kontroli drogowej przez policjantów z grupy SPEED. Mężczyzna nie dość, że bez uprawnień to jeszcze w stanie nietrzeźwości kierował osobowym oplem. W aucie znajdowała się dwójka dzieci w wieku trzy i pół roku i pięć lat. Maluchy przewożone były bez wymaganych przepisami fotelików ochronnych, a mało tego w czasie jazdy stały na tylnych siedzeniach pojazdu.

Wczoraj około godziny 17:20 policjanci ze świętokrzyskiej grupy SPEED na jednej z kieleckich ulic, zatrzymali do kontroli drogowej 25-latka kierującego osobowym oplem. Powodem kontroli było to, że mężczyzna przewoził dwójkę dzieci, które stały na tylnych siedzeniach pojazdu. W trakcie interwencji okazało się, że 25-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo auto, którym kierował nie miało wykonanych badań technicznych.  Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 25-latek stanie przed obliczem sądu, który po zapoznaniu się z dokumentacją sporządzoną  przez mundurowych, zadecyduje o jego losie. Dzieci przekazane zostały pod opiekę dziadka. Informacja o zdarzeniu trafi również do dzielnicowego, który zapozna się z sytuacją w tej rodzinie.

Opr. AM

Źródło: KWP w Kielcach

Poprzedni artykułVexo
Następny artykuł22-latkowie z narkotykami
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Świętokrzyskie: potwierdzono 2 nowe zakażenia i 8 ozdrowień

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (31 lipca) komunikacie poinformowało o 657 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 7 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x