-2.6 C
Starachowice
wtorek, 9/03/2021

Bunia

Kolejny psiak i kolejna historia. Jaka? Możemy się jedynie domyślać. Psiak został zauważony na ruchliwej drodze w rowie koło Iłży. Osoba która go dostrzegła nie zastanawiała się ani chwili i go zabezpieczyła. Niestety poszukiwania właściciela jak dotąd nie przyniosły pozytywnego skutku. Pies obecnie przebywa w domu tymczasowym, który jeśli nie odnajdzie się właściciel zostanie jej stałym domkiem.
Bunia – bo tak nazwaliśmy naszego nowego podopiecznego to suczka w typie mopsa. Dziewczynka ma około 4 lat. Niestety nie widzi. Jej oczy są w bardzo złym stanie. Niestety to nie jedyny problem Buni. Potrzebuje pilnej operacji, ponieważ prawdopodobnie na skutek wielu porodów ma wypadniętą pochwę. Silny obrzęk tkanek uniemożliwia jej oddawanie moczu. Musi być cewnikowana. Do tego dochodzi obfity kamień nazębny, zapchlenie i zarobaczenie.
Mała potwornie cierpi, jej obrażenia świadczą o tym że życie miała straszne, ślady po przebytych złamaniach żeber, spuchnięte oko, może od pobicia czy kopnięcia, może została wyrzucona z pędzącego auta.
JEŚLI KTOŚ WIE, PODEJRZEWA CZY DOMYŚLA SIĘ CZYJ A TO SUNIA LUB SKĄD POCHODZI BARDZO PROSIMY O PILNY KONTAKT Z ITOnZ.
Tel. Kontaktowy: 797 834 648

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: najnowsze dane resortu zdrowia

Ministerstwo Zdrowia w poniedziałkowym (8 marca) komunikacie poinformowało o 6 170 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób (4 osoby zmarły z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x