Z raportów

  Złodziej na budowie

 W poniedziałkowy poranek (25 listopada br.) doszło do kradzieży na jednym z terenów budowlanych w Starachowicach. Nieznany sprawca włamał się do kontenera z narzędziami, skąd zabrał młotowiertarkę, trzy akumulatory i ładowarkę. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 1700 złotych.

Szybko oddymili mieszkanie

25 listopada br. odebrano zgłoszenie o silnym zadymieniu w mieszkaniu przy ul. Nowowiejskiej. Powstało w wyniku palenia w piecu. Zagrożenie szybko opanowali strażacy. Piec wygaszono, a przy okazji skontrolowano pomieszczenia obiektu, celem wykrycia tlenku węgla. Obecności czadu nie stwierdzono. Dwóm osobom znajdującym się na miejscu nic nie stało, nie wymagały hospitalizacji.

Kradł i wystawiał na ogłoszenia

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu starachowickiej KPP, zatrzymali 27 listopada br. 39-letniego mieszkańca Starachowic podejrzewanego o kradzież części samochodowych z jednej ze starachowickich firm. Kradzione części mężczyzna chciał sprzedać, wystawiając je na jednym z portali ogłoszeniowych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, a 39- latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wyłożą u siebie     

29 listopada br. złodzieje ukradli 15 m kw. kostki brukowej, którą wyłożony był parking w gminie Brody. Strata ponad tysiąc złotych.

(azab)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *