-10.6 C
Starachowice
niedziela, 17/01/2021
Strona główna Świętokrzyskie Za szybko w obszarze zabudowanym

Za szybko w obszarze zabudowanym

Wczoraj (2 grudnia 21019r.) w przeciągu trzech godzin policjanci włoszczowskiej drogówki zatrzymali trzy prawa jazdy kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym jechali ponad 50 km/h szybciej od dopuszczalnej w tym miejscu prędkości. Przypominamy, że w takich przypadkach uprawnienia do kierowania są obligatoryjnie zatrzymywane na okres 3 miesięcy.

Wczoraj przed południem włoszczowscy stróże prawa zatrzymali trzy prawa jazdy kierowcom, którzy w obszarze zabudowanym zdecydowali się jechać znacznie szybciej niż pozwalają na to przepisy. Jednym z nieodpowiedzialnych kierowców okazał się 27-letni kierowca opla z województwa podkarpackiego, który w miejscowości Stanowiska jechał z prędkością 113 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Mężczyzna, podobnie jak pozostała dwójka, został ukarany mandatem i stracił swoje prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.

Opr. MJ

Źródło: KPP we Włoszczowie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x