17.4 C
Starachowice
czwartek, 6/08/2020
Strona główna Informacje sportowe "Dwunastka" najlepsza w mini piłce

„Dwunastka” najlepsza w mini piłce

Mistrzostwa Starachowic

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 12 w Starachowicach wygrała Mistrzostwa Starachowic Szkół Podstawowych w mini piłce nożnej chłopców z rocznika 2005/2006.

Zawody odbywały się na przełomie października i listopada br. na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 1 w naszym mieście. Zorganizowały je szkoły podstawowe nr: 1, 12 i 13 przy współpracy z Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym. Nad przebiegiem rozgrywek w systemie „każdy z każdym” czuwali sędziowie: Paweł Brzozowski, Piotr Adamus i Mariusz Sławiński, uczący na co dzień wychowania fizycznego, którzy także prowadzili zawody i cierpliwie objaśniali tajniki gry w piłkę młodszym adeptom futbolu.

W mistrzostwach udział brały reprezentacje wszystkich szkół podstawowych w naszym mieście a w klasyfikacji końcowej na czele tabeli uplasowała się drużyna SP nr 12 w składzie: Antoni Siwek, Jakub Brzozowski, Jan Opiła, Mikołaj Przygoda, Mikołaj Sokołowski, Dawid Bińczak, Antoni Chmielewski, Mateusz Wójcik, Krzysztof Gębalski i Kamil Piwowarczyk.

Podopieczni Rafała Lipińskiego zdobyli w siedmiu rozegranych meczach komplet zwycięstw. Rywalizację zakończyli z dorobkiem 21 pkt., zdobyli 40 bramek a stracili tylko 7.

Drugą lokatę zajęli uczniowie SP nr 13, na trzecim miejscu uplasowali się młodzi piłkarze z SP nr 1, a na kolejnych znalazły się reprezentacje: SP nr 11, SP nr 9, SP nr 10, SP nr 6 i SP nr 2.

(K.R.)

 

[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: w Świętokrzyskiem odnotowano 7 ozdrowień i 3 nowe zakażenia

Ministerstwo Zdrowia w środowym (5 sierpnia) komunikacie poinformowało o 640 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 18 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x