20.9 C
Starachowice
piątek, 25/09/2020

Tenisowi liderzy

Pawłów

Tytuł mistrzów Gminy Pawłów wywalczyły ekipy Publicznej Szkoły Podstawowej w Godowie.

 

Gminne zawody w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt zorganizowano w ramach Igrzysk Dzieci.  Znakomicie zaprezentowały się w nich uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Godowie w składzie: Maja Jeziorska, Karolina Pająk i Julia Kaczor. Opiekunem drużyny jest Krzysztof Moskal.  Pokonały reprezentacje PSP Rzepin, PSP Dąbrowa i PSP Szerzawy i zapewniły sobie tytuł mistrzyń Gminy Pawłów oraz awans do półfinałów wojewódzkich.

Także w tym samym  dniu (16 listopada br.) w Publicznej Szkole Podstawowej w Szerzawach odbył się turniej gminny w drużynowym tenisie stołowym chłopców, rozgrywany w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wygrała również reprezentacja Godowa, pokonując: PSP Szerzawy, PSP Dąbrowa i PSP Pawłów, zdobywając tytuł mistrzów Gminy Pawłów i awans do półfinałów wojewódzkich. Szkołę z Godowa reprezentowali: Filip Kostrzewa i Przemysław Dąbrowski. Opiekunem zespołu jest Krzysztof Moskal.

(a)

 

Poprzedni artykułNowe bloki przy starym basenie
Następny artykułPolicyjna akcja
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

COVID-19: 52 nowe przypadki zakażeń w regionie

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (25 września) komunikacie poinformowało o 1587 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 23 osób w Polsce (miały choroby współistniejące). Zgodnie...
0
Dodaj komentarzx
()
x