Strona główna / Rozrywka i kultura / Horoskop dla Ciebie

Horoskop dla Ciebie

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Różnych zajęć nagromadzi się tyle, że zaczniesz wzdychać do chwili spokoju. Ale trzeba będzie robić zakupy i przygotowywać mieszkanie na przybycie gości. Różne sprawy będą wymagały chodzenia, jeżdżenia, nieustannej krzątaniny. Może nawet się zdarzyć jakiś mały, szybki remont, po którym jeszcze trzeba będzie sprzątać. Pamiętaj, że życie to sztuka wyboru i nie możesz mieć wszystkiego naraz.

 

 

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Im szybciej pogodzisz się z czymś, na co nie masz wpływu, tym więcej osiągniesz w sprawach, które od ciebie zależą. W pracy musisz teraz wykazać się sporą operatywnością, trzeba będzie rozmawiać z różnymi osobami i do czegoś je przekonywać. Możliwe są także służbowe wyjazdy lub szkolenia. Niestety, o interesach trzeba będzie myśleć także w czasie wolnym. Możliwe, że zdecydujesz się na jakieś ryzykowne posunięcie.

 

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Wprawisz się w dobry nastrój na przykład wizytą u nowego fryzjera. Nie rujnuj się jednak finansowo na poprawę wyglądu, bo tylko wprowadzisz się w zły nastrój, którego nie poprawią ci komplementy. To korzystny czas dla realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć. Możesz się nauczyć piec nowe ciasto albo naprawisz cieknący kran. Powiedzie ci się także w urzędach i instytucjach. Spotkasz kogoś, kto pomoże ci załatwić trudne sprawy.

 

 

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Czeka cię wysiłek umysłowy. Wciągnie cię papierkowa robota, płacenie zaległych rachunków i podpisywanie umów albo praca przy komputerze. Trzeba będzie dokładnie przeliczyć pieniądze i zaplanować wydatki na najbliższe dni, bo musi wystarczyć nie tylko na święta, ale także na prezenty. Niewykluczone, że pod tym względem czeka cię miła niespodzianka w postaci sporej pomocy od rodziny.   

Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

W twoich sprawach może nastąpić niespodziewane przesilenie. Coś się zakończy, ale także coś nowego zacznie. Możliwe, że trzeba będzie zmienić plany na święta, lecz pamiętaj, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W pracy lub w domu czeka cię konfrontacja z osobą o trudnym charakterze. Zrób wszystko, aby jej nie ulec i postawić na swoim. Pamiętaj, aby przestrzegać przepisów i nie zasłużyć na mandat.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

W twojej rodzinie szykują się nieprzyjemne wydarzenia, w które na szczęście nie dasz się wciągnąć. Trzymaj się z daleka od obmawiania i krytykowania innych, bo tylko wprawisz się tym w zły humor, a potem jeszcze będziesz musiała przepraszać. Kilka najbliższych dni spędzisz pracowicie, lecz potem będziesz z siebie bardzo zadowolona. Poza tym ktoś okaże ci pomoc i wiele serca. Całkiem możliwe, że znajdziesz nowego przyjaciela.

 

Waga (24 września – 23 października)

Możesz teraz działać na wielu frontach, więc dobrze gospodaruj siłami i swoim czasem. Trzeba będzie zrobić nie tylko coś dla siebie, ale także dla innych, co zazwyczaj dobrze ci wychodzi. To jest taki okres, kiedy niczego nie da się odłożyć na później, jeśli nagromadzisz jakieś sprawy, to możesz się nie wyrobić. Treścią twego życia będą teraz sprawy organizacyjne i różne zajęcia, które jak zwykle zwalą się pod koniec roku.

 

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Wciągną cię plany i przygotowania do różnych imprez świąteczno – noworocznych. Nieprzewidziane sytuacje sprawią, że tempo twojego życia jeszcze wzrośnie i zatęsknisz za spokojem. Niektóre pomysły bliskich nie będą ci odpowiadały, lecz nie krytykuj, tylko prowadź negocjacje. Wszystko wskazuje, że bardzo dobrze ci pójdą i zakończą się tak, jak ty sobie życzysz, a nie jak chcą inni.

 

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Z twoją drugą połową bardziej niż zwykle połączą cię sprawy organizacyjne. Przed wami wspólne zakupy i planowanie różnych atrakcji. Dojdziecie do wniosku, że wciąż lubicie razem to samo robić, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. Wszystko to sprawi, że niebawem nadejdzie dla was bardzo romantyczny czas i znikną pewne drażliwe kwestie pojawiające się do tej pory między wami. Zapomnicie o czasach, gdy dochodziło do kłótni.

 

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bardzo przydatne w interesach lub w pracy mogą się okazać kontakty towarzyskie. Okaże się, że znasz kogoś, kto może ci pomóc. Tyle tylko, że rzadko się z tą osobą spotykasz. Trzeba będzie to zmienić i odnowić relacje. Znajomy z pewnością pomoże ci coś przydatnego załatwić. Warto także wychodzić częściej do ludzi, a nawet jeśli tego nie lubisz, to w obecnym czasie okaże się to nieuniknione. Trzeba będzie wyjść z kryjówki.

 

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Nie przestraszysz się żadnej przeszkody i będziesz tryskał energią, więc wyjątkowo dużo zdziałasz. Nie zasmucisz się nawet wtedy, gdy dowiesz się, że rodzina zamierza cię odwiedzić na święta lub, że przyjedzie ktoś, kogo nie bardzo lubisz i przeważnie się z nim ścinasz. Pieniądze pomogą ci zaspokoić najpotrzebniejsze potrzeby, ale jeśli zechcesz coś więcej wydać, to już musisz pożyczyć lub dodatkowo zapracować.

 

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Pochłonięty będziesz życiem rodzinnym i poza pracą nie będziesz miał czasu wychodzić z domu. A jeśli, to na krótko, na przykład, żeby zrobić zakupy czy spotkać się w ważnych interesach. Rodzina wciąż cię będzie prosić o to, abyś pomógł, a jeśli masz dzieci, to trzeba będzie posiedzieć i coś wytłumaczyć. Przy okazji coś sobie przypomnisz albo czegoś nowego nauczysz. Przez nadmierne siedzenie w czterech ścianach może ci spaść odporność.

 

 

 

 

 

 

Georgina

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *