Starachowice
poniedziałek, 10/08/2020
Strona główna Aktualności Cieszą się z pucharu

Cieszą się z pucharu

Zawodnicy z rocznika 2010 Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice zwyciężyli w turnieju, jaki odbył się w niedzielę, 5 bm. Rozgrywki, pod honorowym patronatem prezydenta Marka Materka toczyły się o Puchar Prezesa AP STAR.

W turnieju, który odbywał się w Miejskiej Hali Sportowej w naszym mieście brało udział w sumie osiem zespołów, w tym dwie drużyny AP Star Starachowice. Trenujący na co dzień w grupie „Orlików” spisali się znakomicie zajmując pierwsze miejsce i to oni cieszyli się z trofeum. Ponadto, najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany podopieczny AP Star Krystian Pocheć. Ze „srebrem” ze Starachowic wyjechali piłkarze KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski a brązowy medal wywalczyli AP Champions Końskie. Tuż za podium znaleźli się zawodnicy GALACTICOS Ostrowiec Świętokrzyski, piątą lokatę zajęli futboliści PAS Skarżysko-Kamienna, na szóstym miejscu uplasowała się II drużyna AP Star Starachowice, na siódmym – GKS Rudki a na końcu klasyfikacji znalazła się Wisła Chotcza.