Strona główna / Aktualności / Święto Niezapominajki

Święto Niezapominajki

 

Urok, wdzięki i czar – to wszystko prezentują starachowiccy seniorzy tworzący najmłodszy starachowicki Klub Seniora Niezapominajka. Klub, który 30 grudnia obchodził pierwsze urodziny.

Działający w Galerii Skałka przy ulicy Armii Krajowej Klub Klub Seniora zakończył rok 2019 z iście sylwestrowym przytupem, było głośno, tłumnie i wesoło. Niezapominajki pokazały, że nie brak im ani talentu aktorskiego, ani tanecznego ani tym bardziej głosu, rozśpiewały salę kolędami a jasełkami podtrzymały uroczysty i wzruszający klimat świąt.

Wszystkiemu przyglądał się prezydent Marek Materek, który do starachowickich seniorów wychodzi z bogatą oferta imprez, gratulował pierwszego roku działalności i życzył kolejnych lat. Z życzeniami przybył również prezes starachowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Jerzy Krawczyk, który dziękował za udaną współpracę. Nad całością czuwali Paulina Koczubiej i Piotr Ambroszczyk, którzy Klub Seniora wspierają od strony organizacyjnej i zawsze są są do dyspozycji starachowickich seniorów.

Aneta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *