Strona główna / Aktualności / Sportowe ferie
Klub organizuje wyjazdy nie tylko zima, ale również latem...

Sportowe ferie

Jak co roku, młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej STAR Starachowice w czasie ferii zimowych uczestniczą w sportowych obozach. W tym roku pojadą do Muszyny i Gołoborza.

W Muszynie starachowiczanie będą gościć po raz trzeci. Czeka na nich nielimitowany dostęp do obiektów sportowych, siłowni, sal gimnastycznych i sauny. Będą także uczestniczyć w dwóch treningach dziennie, prowadzonych pod okiem szkoleniowców UEFA. Oprócz systematycznej pracy przygotowano także szereg atrakcji, w tym m.in.: kulig, ognisko, wycieczki górskie i na basen. Młodsi piłkarze z kolei przerwę w nauce spędzą w ośrodku wczasów dziecięcych Gołoborze, gdzie również doskonalić swoje umiejętności będą pod kierunkiem wykwalifikowanych trenerów UEFA. Nie zabraknie też atrakcji, bowiem w planach mają m.in.: warsztaty artystyczne i taneczne, zabawy z wykorzystaniem języka angielskiego, wycieczkę do rezerwatu w Chełmowej Górze i wiele innych pasjonujących i pożytecznych rozrywek.

– Trzymamy kciuki za wytrwałość wszystkich zawodników podczas zgrupowań zimowych i mamy nadzieję że wrócimy silniejsi, bogatsi o nowe doświadczenia oraz, co najważniejsze, z uśmiechami na twarzach – podsumował prezes Akademii Piłkarskiej SKS STAR Starachowice – Waldemar Rak.

Życzymy udanego wypoczynku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *