Strona główna / Aktualności / Sukces naszych akrobatów!
fot. Kamil Surdy

Sukces naszych akrobatów!

Ogromnym sukcesem zakończył się występ podopiecznych szkoły akrobatyki AkroStar, trenujących na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach, w I Ogólnopolskich Zawodach Klubu Sportowego ERKA na ścieżce Air Track w Zamościu, skąd wrócili z dwunastoma medalami.

Szkoła skupia młodych adeptów akrobatyki ze Starachowic, Skarżyska-Kamiennej oraz wielu okolicznych gmin i powiatów. W zawodach, w których udział wzięło blisko 200 zawodników z pięciu klubów w Polsce, wystartowało także 21 podopiecznych AkroStar z roczników 2007-2015. Spisali się znakomicie, bowiem z Zamościa wrócili z dwunastoma medalami, w tym dziesięcioma złotymi i dwoma srebrnymi. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych byli: Nikodem Surdy, Dominik Surdy, Krzysztof Underlik, Cezary Głowacki, Alicja Oziębłowska, Natalia Chmielewska, Kornelia Surdy, Natalia Lefek, Magdalena Chmielewska i Nikola Dragiel. Ze srebrnych krążków cieszyli się natomiast: Łukasz Underlik i Maria Grunt. Warto dodać, że pozostali zawodnicy plasowali się na miejscach bardzo blisko podium. Sukces jest tym większy, że zawodnicy trenują dopiero pierwszy rok.

Dziękujemy serdecznie za wsparcie w naszej pracy przede wszystkim rodzicom dzieci, którzy nam ufają i oddają swoje dzieci w nasze ręce, którzy są na każdym treningu i nie szukają wymówek, co się da pogodzić, a czego się pogodzić nie da. Tylko tak można coś zbudować i tylko tak buduje się wielkie rzeczy. Staramy się dążyć do najwyższego poziomu pod wszystkimi względami naszej pracy – wyposażenie sali, nasze szkolenia, poziom umiejętności dzieci, kultura wśród dzieci i rodziców, wzajemny szacunek, dyscyplina i przestawianie sobie poprzeczki za każdym razem o szczebel wyżej. Wiele ciężkich treningów za nami, jeszcze więcej przed nami – komentowali „na gorąco” trenerzy AkroStar.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *