-2.6 C
Starachowice
wtorek, 9/03/2021
Strona główna Świętokrzyskie Blokada dróg w gminie Morawica – informacja o objazdach

Blokada dróg w gminie Morawica – informacja o objazdach

W piątek, 7 lutego na terenie gminy Morawica wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w związku z protestem społecznym. Droga krajowa K73 na wjeździe do miejscowości Morawica będzie nieprzejezdna w godzinach 16:00 – 17:00. Zablokowana zostanie również droga W763 w miejscowości Brzeziny, gdzie protest będzie trwał od 16:00 do 18:00. Zapraszamy do zapoznania się z objazdami.

Podróżujący drogą K-73 z Kielc w kierunku Pińczowa będą kierowani przez policjantów na objazdy ulicą Leśniówka do drogi W762, następnie do Chęcin i Jędrzejowa trasą S7.

Natomiast chcących dojechać z Kielc do Chmielnika funkcjonariusze drogówki będą kierować na drogę wojewódzką W764 prowadzącą do miejscowości Suków, następnie do Borkowa i Pierzchnicy.

Dla pojazdów przemieszczających się z miejscowości Kije w kierunku Kielc objazd zorganizowano przez miejscowości: Kije – Morawica – Chmielnik – Pierzchnica – Borków – Suków – Kielce.

Dla kierujących POJAZDAMI OSOBOWYMI, którzy planują dotrzeć do Morawicy, Piotrkowic, Włoszczowic i okolicznych miejscowości wyznaczono objazd przez Kuby-Młyny.

Jednocześnie informujemy, że droga K78 na odcinku Kije – Chmielnik jest nieprzejezdna z powodu prac remontowych.

Podczas trwania utrudnień w ruchu o bezpieczeństwo będą dbali policjanci, którzy będą informować o możliwych objazdach oraz będą kierować ruchem.  Prosimy aby kierujący stosowali się do wydawanych poleceń, pamiętając o hierarchii znaków i sygnałów drogowych. Pamiętać należy także o korytarzu życia.

 

Informacja nadesłana

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: najnowsze dane resortu zdrowia

Ministerstwo Zdrowia w poniedziałkowym (8 marca) komunikacie poinformowało o 6 170 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 32 osób (4 osoby zmarły z powodu...
0
Dodaj komentarzx
()
x