17.8 C
Starachowice
wtorek, 4/08/2020
Strona główna Aktualności Prezydenckie zarządzenie w sprawie przenosin ZSZ nr 3

Prezydenckie zarządzenie w sprawie przenosin ZSZ nr 3

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Starachowicach opublikowane zostało zarządzenie prezydenta Marka Materka w sprawie oddania w użyczenie część nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Starachowicach przy ul. Leśnej 2.
 
W zarządzeniu z 7 lutego br., czytamy że prezydent „przeznacza do oddania w użyczenie na okres 3 lat, na rzecz Powiatu Starachowickiego część nieruchomości gruntowej oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków miasta Starachowice jako działki nr 1687/10 i 1687/11 o łącznej powierzchni 0,2583 ha (obręb 0005), zabudowanej budynkiem byłego Gimnazjum Nr 3 przy ul. Leśnej w Starachowicach, dla której Sąd Rejonowy w Starachowicach prowadzi księgę wieczystą KI1H/00029470/7, stanowiącej własność Gminy Starachowice, z przeznaczeniem na potrzeby Zespołu Szkół Zawodowych Nr 3 w Starachowicach”.
Przeciwko przenosinom szkoły protestują środowiska związane zarówno z ZSZ nr 3, jak i Szkołą Podstawową nr 11 w Starachowicach, a także opozycyjni samorządowcy.
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Świętokrzyskie: potwierdzono 2 nowe zakażenia i 8 ozdrowień

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (31 lipca) komunikacie poinformowało o 657 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 7 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x