17.8 C
Starachowice
wtorek, 4/08/2020
Strona główna Aktualności Włodarze o przenosinach ZSZ nr 3

Włodarze o przenosinach ZSZ nr 3

 
Starosta Starachowicki Piotr Babicki i Prezydent Starachowic Marek Materek wydali wspólne oświadczenie w sprawie użyczenia powiatowi budynku po Gimnazjum nr 3 i docelowej zamiany nieruchomości pomiędzy powiatem a gminą.
„Na etapie podejmowania uchwały o zamiarze zmiany siedziby Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 z ulicy Szkolnej na ulicę Leśną, dla jak najszybszego zapewnienia bezpieczeństwa i gwarancji nowej lokalizacji dla szkoły, Powiat Starachowicki podpisze z Gminą Starachowice umowę użyczenia budynku przy ulicy Leśnej. Po procesie administracyjnym w zakresie edukacyjnym, Rada Powiatu i Rada Miejska będą podejmować uchwały o zamianie nieruchomości. Nastąpi to w najszybszym możliwym terminie. Niezakłócone funkcjonowanie szkoły jest naszym wspólnym priorytetem. Dołożymy wspólnie wszelkich starań, by Szkoła Branżowa i Liceum Sportowe rozwijały się jak najlepiej w nowej lokalizacji. Wspólnie będziemy wspierać dyrekcję i grono pedagogiczne w tym, aby warunki do pracy i nauki poprawiły się w stosunku do obecnej lokalizacji” – czytamy we wspólnym komentarzu obu samorządowców.
Poprzedni artykułZwiedzali atrakcje stolicy 
Następny artykułCo dalej ze strzelnicą?
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Świętokrzyskie: potwierdzono 2 nowe zakażenia i 8 ozdrowień

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (31 lipca) komunikacie poinformowało o 657 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 7 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x