0.7 C
Starachowice
piątek, 22/01/2021
Strona główna Aktualności Udane ferie w gminie Brody

Udane ferie w gminie Brody

 Wycieczki, spektakle, różnorodne zajęcia z dziećmi – tak wyglądały ferie organizowane przez Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej. W trzech świetlicach zorganizowano ponad dwadzieścia darmowych spotkań i atrakcji dla najmłodszych.

Program ferii był bardzo zróżnicowany, dzieci oglądały dwa występy teatrzyku, a także same uczestniczyły w zajęciach z aktorstwa. Dwukrotnie odbyły się ciekawe zajęcia z robotyki i doświadczenia z fizyki pt. „Akademia Bystrzaka”. Młodzi artyści z zespołu „Bystra Woda” byli na wycieczce do „Renowatori” w Janiku. Wykonali tam kubki według własnego projektu.

Odbyły się również pogadanki z policjantem o bezpieczeństwie na drodze i spotkanie z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej dotyczące zdrowej żywności. Jak co roku, organizowano różne zajęcia plastyczne, kulinarne i poświęcone grom planszowym. Na hali sportowej w Krynkach były też mecze piłki nożnej i treningi sprawnościowe. Oprócz zaplanowanych punktów harmonogramie, każdy mógł w czasie ferii ciekawie spędzić czas korzystając z urządzeń świetlic.

m.p.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x