20.6 C
Starachowice
piątek, 3/07/2020
Strona główna Aktualności Brody pod znakiem „Świętokrzyskie czaruje”

Brody pod znakiem „Świętokrzyskie czaruje”

Gmina Brody przystąpiła do Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, która ma za zadanie promocję regionu. Jako jedno z największych stowarzyszeń tego typu może skutecznie propagować także atrakcje turystyczne w pobliżu Zalewu Brodzkiego.

– Dołączyliśmy do tego stowarzyszenia, żeby dzięki działaniom ROTWŚ dotrzeć z naszą ofertą nie tylko do okolicznych mieszkańców, ale i dalej. Mamy nowe centrum turystyczne, miejsca rekreacji nad zalewem, rezerwaty i zabytki, które warto promować. Te piękne miejsca są ważnymi składowymi mozaiki, jaką jest turystyczna marka naszego województwa. Po raz pierwszy gmina Brody skorzysta ze znanego w całej Polsce logo regionu świętokrzyskiego – powiedziała Marzena Bernat, wójt Gminy Brody.

ROTWŚ skupia w swoich szeregach nie tylko samorządy ale i przedsiębiorstwa. Zarządza systemem informacji turystycznej, zarówno w warstwie cyfrowej, jak i analogowej. Prowadzi portal www.swietokrzyskie.travel oraz kilkanaście innych stron. Jest największym wydawcą przewodników i map po województwie, organizatorem widowisk rozrywkowych.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 6 osób pochodzi...
0
Dodaj komentarzx
()
x