19.2 C
Starachowice
wtorek, 14/07/2020
Strona główna Aktualności Operetkowa Petarda Przebojów w Starachowicach. Mamy bilety do rozdania!

Operetkowa Petarda Przebojów w Starachowicach. Mamy bilety do rozdania!

Już 25 kwietnia w Starachowickim Centrum Kultury będzie można przenieść się w wyjątkowy świat operetki i musicalu, pełny miłości, czułości, wzruszeń, namiętności i… gorących pocałunków. A wszystko za sprawą wspaniałych artystów, którzy wystąpią na Operetkowej Petardzie Przebojów, gdzie zabrzmią najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca – Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara i Paula Abrahama. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie.

Będzie można też usłyszeć duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe.
– Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności – mówią organizatorzy dodając, że repertuar zaczerpnięty jest z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”.
Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający tancerze.
-Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Zapraszamy do wspólnego muzykowania – dodają.
Bilety w cenie 65zł do nabycia w kasie Kina Kultura oraz online na www.sck.org.pl lub kupbilecik.pl. Czas trwania koncertu: 80 minut (bez przerwy).
Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 25 kwietnia br. o godzinie 18.00 w SCK. ABy je zdobyć wystarczy, w komentarzu pod postem krótko uzasadnisz, dlaczego nagroda powinna trafić właśnie do Ciebie! Zapraszamy do zabawy!

 

 

Regulamin konkursu:

 

 1. Organizatorem konkursu jest Vein Group – Wydawca „Gazety Starachowickiej”, z siedzibą ul. Konstytucji 3-go Maja 23, 27-200 Starachowice, NIP 664-000-95-62, zwana dalej Organizatorem.

 

 1. Organizator dokona oceny wypowiedzi i ogłosi zwycięzcę na fanpage’u Gazety pod adresem: https://www.facebook.com/starachowicka?hc_location=timeline

 

 1. Nazwa Konkursu:
  Konkurs będzie prowadzony pod nazwą „Konkurs” i dotyczy nagród rzeczowych.

 

 1. Zasięg konkursu.
  Konkurs odbędzie się na obszarze Polski.

 

 1. Czas trwania konkursu.
  Konkurs rozpoczyna się 5/03/2020 r., a kończy się  25/03/2019 r. o godzinie 12.00. Zwycięzców ogłosimy na naszej stronie 26/03/br. tuż po godzinie 12-tej.                               .

 

 1. Konkurs zostanie przeprowadzony w serwisie społecznościowym Facebook, prowadzonym pod adresem https://www.facebook.com/starachowicka?hc_location=timeline .

 

 1. Konkurs nie jest sponsorowany, wspierany ani w żaden sposób powiązany z serwisem Facebook.

 

 1. Uczestnicy konkursu: Uczestnik jest zarejestrowanym Użytkownikiem portalu społecznościowego Facebook;

 

 1. Uczestnicy konkursu poprzez zgłoszenie udziału w konkursie automatycznie wyrażają zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją i przeprowadzeniem konkursu przez organizatora, a także na opublikowanie swego imienia, nazwiska na liście zwycięzców.

 

 1. Uczestnikiem konkursu, na warunkach określonych w regulaminie, może być każda osoba fizyczna, pełnoletnia ( z zastrzeżeniem pkt 12 regulaminu), zamieszkała na terenie Polski, która spełni warunki regulaminu.

 

 1. Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Organizator.

 

 1. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy:
  – Organizatora oraz członkowie ich najbliższej rodziny ( tj. małżonkowie, dzieci, wnuki, rodzeństwo, rodzice).

 

 1. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne:
  – z akceptacją regulaminu konkursu,
  – ze zobowiązaniem się do przestrzegania zasad określonych w regulaminie,
  – z potwierdzeniem, że uczestnik spełnia wszystkie warunki niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.

 

 1. W celu zapewnienia prawidłowej organizacji i przebiegu konkursu, a w szczególności w celu dokonania oceny prawidłowości zgłoszeń do konkursu oraz dokonania wyboru zwycięzców konkursu, Organizator powoła Komisję Konkursową. W skład Komisji Konkursowej wejdą osoby wytypowane przez Organizatora.

 

 1. Zdobywcy nagród zostaną wybrani przez komisję konkursową, która wybierze najciekawszą odpowiedź. Kryterium wyboru stanowi: kreatywność i pomysłowość Uczestnika.

 

 1. Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe określone w artykule opublikowanym w Witrynie.

 

 1. Organizator powiadomi zwycięzcę Konkursu o przyznaniu nagrody na stronie FB Gazety.

 

 1. Zwycięzca nie może domagać się zamiany wygranej nagrody na inną ani wypłaty jej równowartości w pieniądzu.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Coraz mniej zakażeń

W województwie świętokrzyskim odnotowano tylko 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach są to: starsza kobieta...
0
Dodaj komentarzx
()
x