21.7 C
Starachowice
wtorek, 14/07/2020
Strona główna Aktualności Startuje program "Cyfrowy Senior"!

Startuje program „Cyfrowy Senior”!

W Starachowickim Centrum Kultury startuje projekt pn. „Cyfrowy Senior”,  organizowany przez Chorągiew Kielecką ZHP w wielu miastach Polski.

Skierowany jest do osób w wieku „65+” z terenu gminy Starachowice i obejmuje bezpłatne szkolenie informatyczne, podczas którego można będzie się nauczyć m. in. obsługi laptopa, korzystania z Internetu, platformy ePuap czy bezpiecznego robienia zakupów on line. Seniorzy będą mieli tez okazję dowiedzieć się, jakie zagrożenia czekają na nich w sieci i co zrobić, by nie dać się hakerom. Szkolenia odbywać się będą w sali nr 4 Starachowickiego Centrum Kultury od 12 marca – pierwsza 6-cio osobowa grupa została już skompletowana.

Czekamy na kolejnych chętnych, którzy chcą przekonać się, że świat Internetu nie jest taki zły i skomplikowany. Zapraszamy do kontaktu, terminy zajęć – do uzgodnienia – mówi prowadząca Ilona Traczyk,z  którą można skontaktować się pod nr tel.: 694-097-880.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Coraz mniej zakażeń

W województwie świętokrzyskim odnotowano tylko 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach są to: starsza kobieta...
0
Dodaj komentarzx
()
x