18.5 C
Starachowice
wtorek, 7/07/2020
Strona główna Aktualności Sukces starachowickiej "trójki"

Sukces starachowickiej „trójki”

Nikogo nie trzeba przekonywać, że internet jest jednym z najważniejszych osiągnięć, jednak coraz więcej osób przekonuje się o tym, że niesie on za sobą wiele różnych zagrożeń. Dla zapewnienia bezpieczeństwa w sieci organizowany jest Dzień Bezpiecznego Internetu. 

Podczas IX edycji Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych podsumowano konkurs „Działajmy razem dla lepszego Internetu”.  W czołówce nagrodzonych znalazł się uczeń III Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Starachowicach Janek Ronduda, zajmując II miejsce, a Małgorzata Orczyk z klasy I a zdobyła wyróżnienie.

Ich pracą konkursową była animacja komputerowa na temat „Jak wspólnie mądrze, bezpiecznie z szacunkiem korzystać z globalnej sieci. Opracuj kodeks korzystania z internetu”.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 4 zachorowania, 16 ozdrowień w regionie. Wśród zakażonych 2 dziewczynki...

Ministerstwo Zdrowia we wtorkowym (7 lipca) komunikacie potwierdziło 257 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x