20.5 C
Starachowice
środa, 12/08/2020
Strona główna Aktualności Kolejna książka o dziejach miasta

Kolejna książka o dziejach miasta

Starachowiczanin, dziennikarz warszawskich mediów, Grzegorz Sajór, jest autorem książki „Korzenie i skrzydła. Historie osób związanych ze Starachowicami”. Ma pomysł na jej drugą część, pełną – jak pisze – nowych niezwykłych historii osób, dla których Starachowice są Małą, ale jakże ważną Ojczyzną”.

– Siedem lat temu spełniłem jedno ze swoich marzeń. Ukazała się moja książka o osobach, które w Starachowicach mają swe korzenie… A dzięki skrzydłom, które dostali od swoich bliskich, przyjaciół czy nauczycieli mogą w różnych zakątkach kraju i świata realizować swoje pasje. Trzydzieści trzy historie osób wybitnych, pełne wzruszających wspomnień i inspiracji. Dziś chciałbym powrócić do marzeń. I dzięki Państwa wsparciu wydać drugą część „Korzeni i skrzydeł” – pisze Grzegorz Sajór.

Nie jest to tanim przedsięwzięciem, bo koszty jej wydania wynoszą 23 tys. zł. Na portalu PolakPotrafi.pl została więć uruchomiona zbiórka pieniędzy, które mają zasilić projekt. Akcja trwa jeszcze 20 dni. Jeśli wszystko się uda, książka powinna być gotowa na święta Bożego Narodzenia.

– Wybrałem tę drogę finansowania, gdyż wydaje mi się, że daje ona realną szansę, że projekt zostanie zrealizowany. A co ważne, jest to sposób sprawdzony i bezpieczny przede wszystkim dla wspierających. Bo jeśli nie uda się zebrać wymaganej kwoty, wpłacone środki są zwracane na konto. Jeśli udałoby się zebrać  większą kwotę zostanie ona przeznaczona na specjalne nagrody dla osób wspierających  – informuje.

Każdy, kto wesprze ten projekt może liczyć na specjalne bonusy.

– Jeśli będzie chciał – jego imię i nazwisko czy też nazwa firmy zostaną umieszczone w książce. Osoba taka otrzyma również wyjątkowy egzemplarz książki z dedykacją oraz zostanie zaproszona i uhonorowana na spotkaniu promocyjnym. Ja dla Państwa dostępny jestem na Facebooku https://www.facebook.com/grzegorz.sajor.3 i Twitterze https://twitter.com/GrzegorzSajor Zachęcając Państwa do wsparcia projektu, już teraz dziękuję za każdą złotówkę. Zróbmy to dla Starachowic! – dodaje Grzegorz Sajór

Poprzedni artykułNatan chciałby kiedyś stanąć na nóżki
Następny artykułPark
[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x