10 C
Starachowice
sobota, 19/09/2020
Strona główna Aktualności Wstrzymanie osobistego odczytu wodomierzy

Wstrzymanie osobistego odczytu wodomierzy

Starachowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. od poniedziałku (16 marca br.) do odwołania, zaprzestało odczytu wodomierzy przez inkasentów. Odczyt radiowy będzie odbywał się bez zmian.

W związku z tym, PWiK sp. z o.o. będzie kontaktować się telefonicznie w celu przekazania przez mieszkańców stanu wodomierzy lub podliczników. W przypadku braku aktualnego numeru telefonu, faktura zostanie wystawiona na podstawie średniego zużycia, zgodnie z zawartą umową o dostarczanie wody lub odprowadzanie ścieków. Z uwagi na fakt, że wystawienie faktury według średniego zużycia może odbiegać od faktycznego stanu wodomierza, PWiK informuje, że rozliczenie rzeczywistej ilości usług nastąpi po przywróceniu odczytu przez inkasentów.

Istnieje również możliwość samodzielnego przekazania stanu wodomierza głównego lub podlicznika (w tym również stanu początkowego licznika ogrodowego od 1 kwietnia lub od 1 maja) pod następującymi numerami telefonów: 41 275-03-57, 41 275-03-67, 41 275-03-59, 41 275-03-34 lub pod adres poczty elektronicznej: poczta@pwik.starachowice.pl.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia w Świętokrzyskiem

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (18 września) komunikacie poinformowało o 757 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 17 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x