10 C
Starachowice
sobota, 19/09/2020
Strona główna Aktualności Starachowicki pakiet antykryzysowy dla przedsiębiorców

Starachowicki pakiet antykryzysowy dla przedsiębiorców

Gmina Starachowice w związku z epidemią koronawirusa, przygotowała starachowicki pakiet antykryzysowy służący jako pomoc dla przedsiębiorców. Jego celem jest ograniczenie skutków sytuacji kryzysowej w jakiej znaleźli się starachowiccy przedsiębiorcy.

Starachowicki pakiet antykryzysowy ogłosił prezydent miasta Marek Materek w piątek 20 marca br. Przedsiębiorcy, którzy zostali dotknięci konsekwencjami epidemii, mogą ubiegać się o następujące ulgi: odroczenie terminu płatności należności gminnych; rozłożenie płatności na raty; częściowe lub całkowite umorzenie raty zaległości w zależności od konkretnej sytuacji oraz odstąpienie od naliczenia odsetek.

Aby uzyskać ulgi, przedsiębiorca powinien złożyć indywidualny wniosek z podstawowymi dokumentami. Szczegółowych informacji udziela Referat Podatków i Opłat pod numerem telefonu: 41 273 83 75 lub 41 273 83 42.

Podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Starachowicach, w jednej z wymienionych form: drogą elektroniczną poprzez skrzynkę epuap; pisemnie za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Urząd Miejski w Starachowicach, ul. Radomska 45, 27-200 Starachowice lub złożyć do urny wystawionej (w związku z epidemią) przy wejściu do Urzędu Miejskiego, w zaklejonej kopercie, opatrzonej pieczęcią wnioskodawcy wraz z danymi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia w Świętokrzyskiem

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (18 września) komunikacie poinformowało o 757 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 17 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x