Strona główna / Aktualności / Ukradł „suva”, grozi mu więzienie 

Ukradł „suva”, grozi mu więzienie 

Nawet do pięciu lat więzienia grozi 28-latkowi z Kielc, podejrzanemu o kradzież suva wartego 180 tys. zł, do której doszło na jednym z osiedli w Starachowicach.

Zatrzymanie mężczyzny przez starachowickich policjantów to pokłosie  wtorkowych (24 bm.) wydarzeń w naszym mieście. Na teren posesji 42-latka, z zamiarem kupna auta przyjechał owy kielczanin. Przed podjęciem ostatecznej decyzji udał się na jazdę próbną, z której już nie wrócił. Pokrzywdzony nie ukrywał zaskoczenia takim obrotem sprawy i poinformował o przykrym zdarzeniu policjantów. Ci bez zbędnej zwłoki podjęli czynności, mające na celu zatrzymanie sprawcy i odzyskania pojazdu wartego 180 tys. zł.

–  Już w kilkanaście godzin od zgłoszenia policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich zatrzymali 28-letniego sprawcę tej kradzieży oraz ustalili, że auto zostało ukryte w jednym z garaży podziemnych bloku w Kielcach. Skradziony suv został zabezpieczony i teraz trafi do prawowitego właściciela – mówi oficer prasowy KPP w naszym mieście, podkom. Monika Żabicka dodając, że 28-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty kradzieży pojazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *