1.7 C
Starachowice
piątek, 22/01/2021
Strona główna W Polsce Nagi mężczyzna na kominie

Nagi mężczyzna na kominie

O nagim mężczyźnie, który wyszedł na 15-metrowy komin w Libiążu poinformowano tamtejszych policjantów w środowe (15 bm.) popołudnie.

Przybyli na miejsce policjanci zastali nie jednego a dwóch mężczyzn, którzy byli nietrzeźwi a wokół nich znajdowało się mnóstwo porozrzucanych pustych butelek po alkoholu. Nagi 29-latek leżał na ziemi i zupełnie nie przejmował się mundurowymi, którym oświadczył, że faktycznie wszedł na komin, ale…”nie miał zamiaru z niego skakać”. Wobec funkcjonariuszy zachowywał się arogancko i nie szczędził wulgarnych wyzwisk. Obaj mężczyźni zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. U krewkiego młodzieńca było to 2,5 promila natomiast u jego starszego kolegi (49-latka) – 2,9 promila. Noc spędzili w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych chrzanowskiej komendy.

– Oprócz tego, że dopuścili się złamania  obowiązujących obostrzeń i wyszli z domów  w celu wspólnego spożywania alkoholu, za co mogą zostać ukarani w drodze decyzji administracyjnej przez służby sanitarne karą pieniężną w wysokości od 5000 zł  do 30000 zł, to dodatkowo młodszy z mężczyzn dzisiaj usłyszy zarzut znieważenia funkcjonariusza, za co grozi kara do roku pozbawienia wolności – czytamy w komunikacie małopolskiej policji.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x