4.8 C
Starachowice
piątek, 22/01/2021
Strona główna Aktualności Urzędowe wpłaty tylko na konto

Urzędowe wpłaty tylko na konto

Starachowicki magistrat przypomina, że w związku z likwidacją kas w urzędzie, wpłat można dokonywać elektronicznie na podane numery rachunków oraz bez dodatkowych opłat i prowizji w oddziałach PKO BP SA na terenie miasta.

Opłaty z tytułu podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego, od środków transportowych, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi wpłacać należy na indywidualne rachunki wskazane w decyzji podatkowej, zawiadomieniu lub informacji o numerze rachunku.

Wszelkiego rodzaju wpłaty z tytułu: dzierżawy; zajęcia pasa drogowego, przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, opłaty skarbowej, opłaty targowej, opłaty za posiadanie psa, wykupu lokalu, sprzedaży nieruchomości, mandatów, najmu lokali (czynsze), itp. należy uiszczać na rachunek bankowy dochodów Urzędu Miejskiego: 27 1020 2629 0000 9702 0362 0044

Ponadto podatnicy i płatnicy mogą bez dodatkowych opłat i prowizji dokonywać wszelkich wpłat z tytułu podatków i opłat na rzecz Miasta Starachowice w oddziałach PKO BP SA, które znajdują się przy al. Armii Krajowej 23 (poniedziałek-piątek w godzinach od 8.00 do 17.00) i Radomskiej 48 (poniedziałek-piątek w godzinach od 8.00 do 17.00).

– Przy dokonywaniu wpłat w innych bankach, placówkach pocztowych, agencjach bankowych trzeba liczyć się z dodatkową opłatą.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x