16.7 C
Starachowice
wtorek, 7/07/2020
Strona główna Aktualności Skrajna nieodpowiedzialność młodego kierowcy

Skrajna nieodpowiedzialność młodego kierowcy

21-letni obywatel Mołdawii wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością. Nie dość, że wsiadł za kierownicę mając 2 promile alkoholu w organizmie to, jak się okazało, nie miał uprawnień do kierowania i… złamał warunki kwarantanny.

Wszystko działo się w ubiegłą środę (27 maja br.). na drodze krajowej nr 42 na trasie Wąchock-Wielka Wieś. Kierujący oplem astrą stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i zatrzymał się w zaroślach. Świadkiem tych wydarzeń był policjant z Ostrowca Świętokrzyskiego, który Na drodze krajowej numer 42 na odcinku między Wielką Wsią i Wąchockiem w powiecie starachowickim w środę po południu kierowca stracił panowanie nad oplem astrą, wypadł z drogi, podróż zakończył w zaroślach na polu. Wszystko to odbyło się na oczach policjanta z Ostrowca Świętokrzyskiego, który przypilnował, by młody kierowca nie oddalił się z miejsca zdarzenia. Nieodpowiedzialnym okazał się 21-letni obywatel Mołdawii. W toku czynności okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, w organizmie miał 2 promile alkoholu i nie powinien opuszczać miejsca kwarantanny. Tłumaczył policjantom, że złamał warunki kwarantanny, by…kupić alkohol.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 4 zachorowania, 16 ozdrowień w regionie. Wśród zakażonych 2 dziewczynki...

Ministerstwo Zdrowia we wtorkowym (7 lipca) komunikacie potwierdziło 257 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x