18.1 C
Starachowice
piątek, 3/07/2020
Strona główna Aktualności Zwrócenie uwagi przyczyną bójki?

Zwrócenie uwagi przyczyną bójki?

Skrupulatna praca starachowickich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w bójce, która dla jednego z pokrzywdzonych zakończyła się wizytą w szpitalu. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem, może im grozić nawet 8 lat więzienia.

Wydarzenia miały miejsce w przedostatnią niedzielę maja (24.05 br.) na jednym ze starachowickich osiedli. W tym dniu przed godziną 21.00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w naszym mieście wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że właśnie na jednym z miejskich osiedli doszło do bójki czterech mężczyzn. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zastali tylko dwóch. Z relacji 39 i 37-latka wynikało, że zostali pobici. Jak tłumaczyli funkcjonariuszom, kilkanaście minut przed całym zajściem, dwaj mężczyźni wraz z kobietą i psem przechodzili obok nich. 39-latek miał zwrócić uwagę jednemu z nich, który prowadził psa na smyczy, by robił to w bardziej bezpieczny sposób. Cała trójka wraz z czworonogiem oddaliła się lecz po pewnym czasie męska część grupy wróciła na miejsce. Doszło do szarpaniny a w efekcie bójki. Prowadzący psa, w pewnym momencie spuścił go ze smyczy a ten pogryzł 37-latka, który z obrażeniami trafił do szpitala. Starachowiccy kryminalni już następnego dnia, w wyniku swojej skrupulatnej pracy zatrzymali 33 i 29-latka ze Starachowic. Są podejrzewani o udział w zdarzeniu. W tym tygodniu Prokuratura Rejonowa w Starachowicach zastosowała wobec obu tzw. środki wolnościowe. Teraz za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem a grozić im może nawet 8 lat pozbawienia wolności.

(K.R.)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 6 osób pochodzi...
0
Dodaj komentarzx
()
x