16.7 C
Starachowice
wtorek, 7/07/2020
Strona główna Aktualności Radni jednogłośnie poparli Wójta Gminy Brody

Radni jednogłośnie poparli Wójta Gminy Brody

Na sesji, która odbyła się 29 maja 2020 roku Rada Gminy w Brodach jednogłośnie poparła ubiegłoroczną działalność Wójta Gminy Brody Marzeny Bernat. Podjęto dwie bardzo ważne uchwały: o wotum zaufania i udzieleniu absolutorium dla Pani Wójt za rok 2019.

Po odczytaniu raportu o stanie gminy Brody za rok 2019, radni głosowali nad udzieleniem wotum zaufania Pani Wójt. Przyjęto je jednogłośnie. Następnie, zgodnie z uchwałą Regionalnej Izby Obrachunkowej w Kielcach, na wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Gminy, który zaprezentował jej przewodniczy Leszek Sarna, radni jednogłośnie udzielili absolutorium Wójtowi Gminy Brody Pani Marzenie Bernat z działalności w 2019 roku. Po przyjęciu uchwał Pani Wójt podziękowała radnym za poparcie. Wyraziła także swoje uznanie dla wszystkich pracowników Urzędu Gminy za zaangażowanie i sumienną pracę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: 4 zachorowania, 16 ozdrowień w regionie. Wśród zakażonych 2 dziewczynki...

Ministerstwo Zdrowia we wtorkowym (7 lipca) komunikacie potwierdziło 257 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x