20.6 C
Starachowice
piątek, 3/07/2020
Strona główna Aktualności Rodzice - dzieciom, czyli jak świętują Dzień Dziecka w szkole podstawowej w...

Rodzice – dzieciom, czyli jak świętują Dzień Dziecka w szkole podstawowej w Brodach…

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Brodach w nietypowy sposób uczciła tegoroczny Dzień Dziecka. Mimo trudnej sytuacji, związanej m.in. z nauczaniem zdalnym, w obchody zaangażowali się wszyscy: dyrekcja, nauczyciele, rodzice i sami uczniowie. Co takiego zrobili?

Kreatywną niespodziankę dla swoich pociech przygotowali rodzice wychowanków SP w Brodach, przygotowując dla nich filmik, w trakcie którego składają życzenia dzieciakom i, z podziałem na role, recytują wiesz. Pełen pozytywnej energii i dobrego humoru montaż spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów, bowiem można go zobaczyć nie tylko na fanpage’u szkoły ale też w serwisie YouTube. Dzieciaki z kolei „wspólnie” zaśpiewały hymn szkoły, do którego autorem słów jest nauczycielka Joanna Barańska zaś za muzykę odpowiada również pedagog placówki Szymon Pocheć. O tym, jakie zdolności aktorskie mają rodzice i jak śpiewają uczniowie, można przekonać się, oglądając filmy, do których linki zamieszczamy poniżej.

Idzie misio…Idzie słonik…Idzie lalka…No i konik…Wszyscy razem z balonami…z najlepszymi życzeniami…Moc uśmiechu i radościW Waszych sercach zawsze gości!!! Mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla Was wszystkich niepowtarzalny i pełen wrażeń, bez względu na to ile macie lat!

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa Brody Niedziela, 31 maja 2020

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 6 osób pochodzi...
0
Dodaj komentarzx
()
x