20.6 C
Starachowice
piątek, 3/07/2020
Strona główna Aktualności Siedziba "Gieksy" niczym galeria sztuki

Siedziba „Gieksy” niczym galeria sztuki

Ciekawy pomysł na ozdobienie budynku przy ul. Staszica w Rudkach, gdzie mieści się siedziba miejscowej drużyny piłkarskiej miał sternik klubu Grzegorz Gąsior. W oknach pojawiły się bowiem zdjęcia z ważnych momentów życia drużyny. 

Przeważają fotografie z boisk, bo, jak mówi G. Gąsior, to właśnie one najlepiej oddają emocje.

– Widać na nich walkę, zaangażowanie, a przede wszystkim pasję. Postanowiliśmy to wykorzystać – powiedział dodając, że w środku zawodnicy „Gieksy” mają do dyspozycji m.in.: saunę, siłownię i klubową świetlicę. – W końcu przyszedł również czas na to, by zewnętrzne elementy budynku, także zmieniły swój wygląd – uzupełnił.

Na realizację pomysłu nie trzeba było długo czekać, bowiem w oknach budynku niedawno pojawiły się zdjęcia ze spotkań „Gieksy” oraz ważnych wydarzeń z życia klubu, szczególnie tych, jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach.

Nie zabrakło zdjęcia drużyny w towarzystwie wiceminister sportu Anny Krupki oraz burmistrza miasta i gminy Nowa Słupia Andrzejem Gąsiorem. -Wykonana została ona podczas zimowej prezentacji, jaka odbyła się wówczas w Gminnym Ośrodku Kultury w Rudkach – wyjaśnia G. Gąsior dodając, że na fotografiach nie mogło zabraknąć także piłkarzy, którzy swoje pierwsze kroki na murawie stawiali właśnie w „Gieksie”. Mowa tu m.in. o Marcinie Wojciechowskim czy Dawidzie Dawidowiczu.

Teraz wszyscy piłkarze, przyjaciele stowarzyszenia, osoby współpracujące, a także kibice  mogą poczuć się jak w prawdziwej galerii sztuki. Z tą różnicą, że zamiast obrazów, w budynku klubowym zawisły fotografie ważnych momentów z życia drużyny – podsumowuje sternik klubu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 6 osób pochodzi...
0
Dodaj komentarzx
()
x