18.1 C
Starachowice
piątek, 3/07/2020
Strona główna Aktualności Szukają zaginionego. Trwa akcja policji i straży pożarnej

Szukają zaginionego. Trwa akcja policji i straży pożarnej

Starachowiccy policjanci, strażacy oraz druhowie z OSP Pawłów uczestniczą w poszukiwaniach zaginionego mieszkańca gminy Pawłów – 64-letniego Stanisława Szmalca, którego ostatni raz widziano 29 maja br. i od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zgłoszenie o zaginięciu funkcjonariusze KPP w naszym mieście otrzymali wczoraj wieczorem. Decyzja o rozpoczęciu poszukiwań zapadła w nocy z 2 na 3 bm. Zaginiony ma ok. 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Brak natomiast informacji, w co mężczyzna może być ubrany.

-Jeżeli ktoś ma informację bądź zna miejsce pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice ul. Armii Krajowej 27 pokój 209 lub o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 47 8043 214 lub 47 8043 205 – apelują starachowiccy policjanci.

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 6 osób pochodzi...
0
Dodaj komentarzx
()
x