20.6 C
Starachowice
piątek, 3/07/2020
Strona główna Aktualności Poseł Anna Krupka: badania przesiewowe pracowników starachowickiego Animexu zostaną przeprowadzone

Poseł Anna Krupka: badania przesiewowe pracowników starachowickiego Animexu zostaną przeprowadzone

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, wiceminister sportu Anna Krupka na początku tygodnia poinformowała, że zwróciła się z pismem do Głównego Inspektora Sanitarnego z prośbą o przeprowadzenie badań przesiewowych wśród pracowników zakładów mięsnych w Starachowicach.

W poniedziałkowym komentarzu dodała, że adresat w rozmowie telefonicznej pozytywnie odpowiedział na apel i zapewnił ją, że badania takie będą przeprowadzone.

Wczoraj, tj. 3 czerwca w mediach społecznościowych poseł Krupka zamieściła wpis skierowany do Zarządu spółki Animex Foods.

– Główny Inspektor Sanitarny Minister Jarosław Pinkas zapewnił mnie, że badania przesiewowe pracowników starachowickiego Animexu zostaną przeprowadzone, jak tylko zarząd zakładów przekaże listę wszystkich zatrudnionych. Apeluję do zarządu spółki Animex o pilne, błyskawiczne działania w tej sprawie! – czytamy.

***

Poprosiliśmy rzecznika Zarządu Animex Foods o aktualne informacje na temat działań dotyczących zwalczania COVID-19 w zakładzie.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Kolejne zakażenia

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 6 osób pochodzi...
0
Dodaj komentarzx
()
x