13 C
Starachowice
poniedziałek, 13/07/2020
Strona główna Aktualności Seniorzy robią przysiady, by pomóc chorej dziewczynce

Seniorzy robią przysiady, by pomóc chorej dziewczynce

Wielkie brawa należą się seniorom z Dziennego Domu Senior + Manhattan, przyłączyli się oni do akcji #GaszynChallenge wspierając tym samym leczenie chorej na SMA Zosi z województwa mazowieckiego.

Nominowani przez Dom Dzienny Senior W Sędku na swoich następców wskazali starachowickie Niezapominajki. Zadanie polega na wykonaniu 10 przysiadów lub pompek, nagraniu filmiku i umieszczeniu go na swojej stronie w przeciągu 48 godzin. Za wykonanie zadania każdy z grupy wpłaca na konto Zosi min. 5 zł.

Jak radzili sobie seniorzy, można zobaczyć pod linkiem:

#GaszynChallenge Dzienny Dom Senior+ w Starachowicach pomagamy Zosi

Dzienny Dom "Senior+" Manhattan w Starachowicach przyłącza się do akcji #GaszynChallenge pomagamy Zosi.Dziękujemy za nominację od naszych przyjaciół z Domu Dziennego Senior+ w Sędku.My nominujemy SENIORÓW z Klubu Senior+ "Niezapominajka" Starachowicach,Zadanie polegać będzie na wykonaniu 10 pompek lub przysiadów, nagraniu filmu i umieszczeniu go na swojej stronie w przeciągu 48 godzin. Wykonanie zadania = wpłata minimum 5 złNie wykonanie zadania = wpłata minimum 10 zł Link do zbiórki znajduje się w opisie.https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosiaZachęcamy do pomocy !

Opublikowany przez Dzienny Dom Senior+ w Starachowicach Niedziela, 21 czerwca 2020

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x