13 C
Starachowice
poniedziałek, 13/07/2020
Strona główna Aktualności Ogłoszono konkursy na dyrektorów jednostek powiatowych

Ogłoszono konkursy na dyrektorów jednostek powiatowych

Zarząd Powiatu w Starachowicach ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w czterech jednostkach powiatowych, tj. Zespole Szkół Zawodowych nr 1, Zespole Szkół Zawodowych nr 3, Międzyszkolnym Ośrodku Gimnastyki Korekcyjnej i Kompensacyjnej oraz Zarządzie Dróg Powiatowych w Starachowicach.

O stanowisko dyrektorskie w: Zespole Szkół Zawodowych nr 1, Zespole Szkół Zawodowych nr 3 i Międzyszkolnym Ośrodku Gimnastyki Korekcyjnej i Kompensacyjnej w Starachowicach, ubiegać się mogą nauczyciele mianowani lub dyplomowani, posiadający – obok wymaganego wykształcenia wyższego pedagogicznego – co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej. Komisja konkursowa pod uwagę weźmie również co najmniej bardzo dobrą ocenę pracy w ciągu ostatnich pięciu lat lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego w ostatnim roku. Nauczyciele akademiccy powinni legitymować się pozytywną oceną pracy w czasie ostatnich czterech lat na uczelni. Do konkursu mogą przystąpić również osoby niebędące nauczycielami, pod warunkiem spełnienia określonych w przepisach wymagań. Termin składania ofert mija 13 lipca br. o godz. 15.00.

Natomiast od kandydatów na stanowisko Dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych wymaga się wykształcenia wyższego na kierunku budownictwo, budownictwo drogowe, lub budownictwo dróg i mostów, co najmniej 5 – letniego stażu pracy, znajomości problematyki organizacji i zarządzania drogami publicznymi, a do tego bardzo dobrej znajomości przepisów w tym ustaw: o samorządzie powiatowym, drogach publicznych, prawo o ruchu drogowym, finansach publicznych, KPA, ustawy o ochronie danych osobowych, dostępie do informacji publicznych i prawo zamówień publicznych. Oferty można składać do 10 lipca br. do godz. 15.00.

Dokładna treść ogłoszeń konkursowych dostępna jest na BIP Starostwa Powiatowego w Starachowicach.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x