13 C
Starachowice
poniedziałek, 13/07/2020
Strona główna Aktualności "Weź maseczkę na wybory"

„Weź maseczkę na wybory”

– W tych ostatnich godzinach kampanii wyborczej chcemy przypomnieć, że wybory odbywają się w reżimie sanitarnym, dlatego każdy, kto chce wziąć w nich udział musi mieć ze sobą maseczkę – mówił podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami poseł Krzysztof Lipiec.

On sam w towarzystwie m.in dyrektor biura Małgorzaty Pruś i radnej Rady Powiatu Agnieszki Kuś wyszedł na spotkanie z mieszkańcami miasta i rozdawał maseczki oraz ulotki. Żeby dostać maseczkę nie trzeba popierać kandydata Prawa i Sprawiedliwości niemniej jednak parlamentarzysta do tego zachęcał.

– Jesteśmy drużyną Andrzeja Dudy dlatego też proszę o głos na tego właśnie kandydata. (…) oddanie głosu w wyborach to nasz patriotyczny obowiązek, niech polskie społeczeństwo zademonstruje przed światem swoją liczebność w lokalach wyborczych.

Na zakończenie poseł Krzysztof Lipiec dodał, że kto nie zdąży się z nim spotkać na ulicach miasta będzie mógł maseczkę dla siebie i rodziny odebrać już w trakcie trwania ciszy wyborczej, tj. w sobotę (27.06) w biurze poselskim, przy ulicy Radomskiej („żółtek”).

 

 

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x