19.6 C
Starachowice
czwartek, 2/07/2020
Strona główna Koronawirus Koronawirus. Nowe przypadki, są też ozdrowienia.

Koronawirus. Nowe przypadki, są też ozdrowienia.

W województwie świętokrzyskim odnotowano 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Odnotowano też 13 ozdrowień. Wszystkie w naszym powiecie. 

Pacjenci to: czterech młodych mężczyzn z powiatów: starachowickiego, kieleckiego, staszowskiego, dwie młode kobiety z pow. staszowskiego i koneckiego, trzy kobiety w sile wieku z pow. ostrowieckiego, włoszczowskiego i koneckiego, mężczyzna w sile wieku z pow. staszowskiego, dwóch seniorów z pow. starachowickiego i kazimierskiego oraz młody mężczyzna i kobieta (brak bliższych danych). W województwie odnotowano 13 nowych ozdrowień – wszystkie w powiecie starachowickim. W sumie na terenie województwa świętokrzyskiego stwierdzono 790 zachorowań na COVID-19, w tym 38 zgonów oraz 478 ozdrowień. Obecnie: 84 osoby są hospitalizowane, 3040 osób jest poddanych kwarantannie a 18 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: więcej ozdrowień niż zakażeń w regionie. Jedna osoba zmarła

Ministerstwo Zdrowia w środowym (1 lipca) komunikacie potwierdziło 382 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x