19.3 C
Starachowice
czwartek, 2/07/2020
Strona główna Aktualności "Rozkoduj Plastusia" 

„Rozkoduj Plastusia” 

Miejska Biblioteka Publiczna to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Starachowic – dyrektor placówki Jolanta Sopińska z zespołem dbają żaden czytelnik się nie nudził. Co tym razem mają do zaproponowania? 

„Rozkoduj Plastusia” to zabawa z kodami QR. Przez cały okres wakacji (29.06 – 31.08), w każdy poniedziałek, na drzwiach wejściowych Biblioteki „Plastuś” będzie umieszczany plakat z kodem QR, pod kodem ukryty jest cytat z książki i jego numer. Należy go odczytać i zapisać razem z numerem. Takich kodów będzie 10, każdy kod to ponumerowany cytat (10 kodów = 10 cytatów), odczytane i ponumerowane cytaty należy spisać na jednej kartce, dodać imię i nazwisko oraz nr telefonu i przynieść do biblioteki w dniach od 1 do 11 września.

Wśród osób, którym uda się odczytać więcej niż 6 kodów, będą rozlosowane nagrody.

Kierownik „Plastusia” Magdalena Mroczek zachęca do śledzenia facebookowego profilu biblioteki a także strony www.e-mbp.pl, tam będzie informacja o pojawieniu się nowego kodu na drzwiach biblioteki.

Aby odczytać kod QR, na telefonie trzeba zainstalować darmową aplikację do czytania kodów QR, można skorzystać z linku https://play.google.com/store/apps/details?id=net.qrbot&hl=pl

Pierwszy kod pojawił się dziś – 29.06 przed 12:00, na drzwiach „Plastusia”. Zachęcamy do literackiej zabawy.

Aneta
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Koronawirus: więcej ozdrowień niż zakażeń w regionie. Jedna osoba zmarła

Ministerstwo Zdrowia w środowym (1 lipca) komunikacie potwierdziło 382 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w...
0
Dodaj komentarzx
()
x