13 C
Starachowice
poniedziałek, 13/07/2020
Strona główna Aktualności Zatrzymany za rozbój

Zatrzymany za rozbój

W minioną sobotę, 27 czerwca, funkcjonariusze Powiatowej Komendy Policji w Starachowicach zatrzymali 25 – letniego mieszkańca miasta. Podejrzanemu o posiadanie środków odurzających i rozbój grozi wyrok do 18 lat.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia dotyczącego kradzieży roweru. Zgłaszający 26 – latek poinformował starachowickich policjantów, o tym, że w piątkowy wieczór (26 czerwca) znany mu 25 – latek ukradł mu rower i groził użyciem gazu oraz pobiciem. Starachowiccy mundurowi natychmiast zajęli się tą sprawą i już po kilku godzinach zatrzymali 25-latka. W jego mieszkaniu, oprócz skradzionego roweru, stróże prawa znaleźli także biały proszek w aluminiowym opakowaniu. Wstępnie badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina w ilości ponad 3 gramów. Młody mężczyzna został zabrany do aresztu.

W niedzielę, 28 czerwca, Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Usłyszał 2 zarzuty dotyczące rozboju oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna ma na koncie już wyrok za przestępstwo umyślne, a zatem za kratkami może spędzić nawet 18 lat.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

0
Dodaj komentarzx
()
x