16.1 C
Starachowice
środa, 5/08/2020
Strona główna Aktualności Ma delikatny włos i bardzo czujny nos...

Ma delikatny włos i bardzo czujny nos…

Kto to taki? Puszek Okruszek, Puszek Kłębuszek – tak śpiewała kiedyś gwiazda dziecięcej piosenki Natalia Kukulska. Słowa te przypominamy dziś z okazji sympatycznego święta – Dnia Psa.

Jest dość nowe, ustanowione w 2007 roku z inicjatywy czasopisma „Przyjaciel Pies”. Głównym celem obchodów jest promowanie akcji mających na celu pomoc bezdomnym i potrzebującym czworonogom, a także pochwalenie się swoimi kochanymi pupilami.

Niestety coraz częściej widzimy, że jedne psiaki mają cudowne domy i kochanych właścicieli, a inne służą jako maskotka czy „worek treningowy”. Potępiamy takie zachowania i prosimy – dziś szczególnie gorąco – nie krzywdź. Pies to przyjaciel, który kocha cię bezwarunkowo, zadbaj zatem o to by codziennie miał powód do merdania. „Piesy” mają w końcu doskonały węch – z łatwością wyczują, że są kochane i po tysiąckroć Ci się odwdzięczą.

[new_comments]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Koronawirus

Świętokrzyskie: potwierdzono 2 nowe zakażenia i 8 ozdrowień

Ministerstwo Zdrowia w piątkowym (31 lipca) komunikacie poinformowało o 657 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem i śmierci 7 osób w Polsce. Zgodnie z informacjami przekazanymi...
0
Dodaj komentarzx
()
x